0 (533) 733 76 45 arslanoglunakliyat@gmail.com

Hakkımızda

Taşınmanın Yeni Yolu ARSLANOGLU NAKLİYAT

1997 yılında kurulan ANKARA ARSLANOGLU NAKLİYAT evden eve taşımaya yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. Yılların vermiş olduğu birikim ve deneyimi sizlerle paylaşmak isteriz. Firma profilimizi ve kronolojisini sizlerle paylaşmak isteriz… 1997‘den günümüze…

DÜNDEN BUGÜNE BİZ

Ankara ARSLANOGLU Evden Eve Nakliye firması olarak yeni umutlarla, yeni araçlarla ve yeni kadromuzla daha deneyimli daha yenilikçi olarak sizlere taşıma hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Eviniz, Ofisiniz kısacası size yük olan taşınabilir herşeyi sizin için muntazam bir şekilde taşıyoruz. Ankara da bulduğunuz bulabileceğiniz en iyi taşıma firmasıyız… Sloganımız sizi A noktasından B noktasına hızlı bir şekilde taşımak. Bunu da en son teknolojiye sahip araçlarla daha az insan gücü sarfederek yapmak…

Artan talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda doğru orantılı bir şekilde bir personel artışı söz konusu oluyor ve inşaat sektörünün de yükselişte olması nedeniyle bizde sektörel olarak olumlu olarak etkileniyoruz. Özellikle Evden Eve Taşımacılıkta & Ofis/İş Yeri Taşımacılığında en parlak dönemlerimize ulaşıyoruz. Araçlarımızın yenilenmesi, donanımlarımızın değişmesi, yeni teknolojik imkanlar ve eskiden çok uzun olan taşınma sürelerinin daha kısa süreye indirilmesi bizi rakiplerimizden bir adım daha öne geçirmiştir.

Yeni yatırım ve teşviklerle ARSLANOGLU NAKLİYAT olarak çıtayı biraz daha yükseltiyoruz ve daha çok insana ulaşmak için hizmet ağımızı genişletiyoruz. Özellikle şehirlerarası yapılanmaları ve araç sayılarını artırarak genişliyoruz.

Nakliyat yapmak üzere Ankara’da kurulan firmamız uzun yıllar amacı doğrultusunda hizmet vermiş ve kısa sürede büyümüştür. Dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile az zamanda çok fazla kişi ve kuruma ulaşmıştır. Dönemim imkanları dahilinde donanım ve araçlara sahip olmuştur.